kovo, 2022

now browsing by month

Integruotose veiklose – apie asmeninius finansus

Praėjusią savaitę gimnazijos pirmokai dalyvavo integruotose ekonomikos ir verslumo bei matematikos veiklose, kuriose gilino asmeninių finansų įgūdžius. Visų pirmų klasių mokiniai sprendė uždavinius bei ieškojo teisingų atsakymų testinėse užduotyse.

Geriausiai sekėsi Ia klasės mokiniams Orintai Jankauskaitei ir Viliui Sinkevičiui, Ib klasės mokinei Amirai Lindaitei ir Urtei Butautaitei, Dominykui Kupriui bei Vėjūnei Vasiliauskaitei iš Ic klasės.

Integruotas veiklas gimnazijos pirmokams organizavo matematikos vyresnioji mokytoja Asta Pleikienė ir ekonomikos ir verslumo mokytojas metodininkas Nerijus Šarauskas.

Gimnazistai dalyvavo ,,ISM FLOW“

Vasario 25 d. aštuoniolika I-III klasių gimnazistų dalyvavo Lietuvos mokinių ekonomikos ir finansinio raštingumo konkurso ,,ISM FLOW“ I etape.

Konkursą organizavo ISM Vadybos ir ekonomikos universitetas, siekdamas sustiprinti Lietuvos mokinių ekonomikos ir finansinio raštingumo žinias. Konkurso partneriai: Lietuvos Respublikos finansų ministerija, valstybinė įstaiga ,,Versli Lietuva“,  Valstybinė mokesčių inspekcija, ,,SoDra“, Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministerija, ekonomikos ir verslumo mokytojų asociacija. Konkursas gimnazijoje organizuotas pirmą kartą.